Een uiterst geslaagde pasta-avond!

Een uiterst geslaagde pasta-avond!

Het oudercomité in samenwerking met het schoolteam van SBS1&2 zorgden op 16 november dat maar liefst 560 hongerige magen flink gevuld werden met allerlei soorten pasta. Iedereen droeg zijn steentje bij om onze eerste pasta-avond vlot te laten verlopen.

Voorzitter van het oudercomité Kristof Thevissen en beide directies bedanken alle ouders, leerlingen, sympathisanten, helpers en gulle schenkers om op deze manier onze school te steunen.

In overleg met het oudercomité en het leerkrachtenteam zal de opbrengst goed besteed worden ten voordele van de kinderen van onze school.

Wenst u ook lid te worden van het oudercomité of uw hulp te willen aanbieden op één van onze volgende activiteiten, neem dan contact op met de directie. En voel u welkom in een enthousiast, gedreven en dynamische groep.

previous arrow
next arrow
Slider