Hulp voor getroffen gezin woningbrand

Naar aanleiding van de huisbrand vrijdagavond bij een gezin uit onze school vragen de hulpverlenende organisaties om even af te wachten voor we hulp kunnen bieden. Het betrokken gezin verblijft momenteel op een vakantiedomein in een naburige gemeente.

De verzekering inventariseert momenteel alle benodigdheden en gaat over tot opnieuw aankopen van de basisbenodigdheden. Mits de nodige interventies van de verschillende hulpverlenende instanties komt het gezin momenteel niets te kort.

Het poetsen en opnieuw inrichten van de kamers gaan wel om helpende handen vragen. Doch een exacte datum hieromtrent is nog niet gekend. Indien u graag hierbij een helpende hand wil bieden, mag u ons contacteren.

We mochten reeds massaal medeleven voor dit getroffen gezin ontvangen, dank hiervoor!