Mooimakers Johny en Kasper schenken ons een zwerfvuilkarretje!

Dinsdagnamiddag mochten enkele leerkrachten van de werkgroep ‘Milieu en gezondheid’ samen met hun klasjes Johny en zijn trouwe viervoeter Kasper op onze school verwelkomen. Vele mensen kennen Johny en Kasper daar zij te voet met een zwerfkar door de straten van Dilsen zwerfvuil sprokkelen. Een zeer nobel werkje! 

Het zwerfvuilkarretje kan door onze school gebruikt worden bij tal van activiteiten zoals een uitstap naar het park, bij een leerwandeling door Dilsen, tijdens een lesje verkeer of over afval,… Telkens kan het ingezet worden om zwerfafval op te ruimen. 

Een hele dikke dank je wel aan Johny en Kasper! Jullie maakten er een juweeltje van!

Wellicht komen we elkaar met elk zijn karretje ergens in Dilsen wel tegen…

previous arrow
next arrow
Slider