Kleuters SBS 1&2 op schoolreis in … Dilsen!

Een traditionele schoolreis zat er dit jaar niet in. Ons kleuterteam zette haar schouders onder een heus spektakel op de verschillende speellocaties van onze school. De kleuters van SBS 1&2 in het centrum en in Erteveld amuseerden zich kostelijk op eigen terrein. Voor elke leeftijdsgroep werd er een springkasteel opgetuigd. De kinderen kregen vele bewegingskansen bij het fietsen, het zelf aangelegde blotevoetenpad, het leuke bellenblazen, het stoepkrijten en zo veel meer. De hele dag konden de kinderen activiteiten kiezen én uitvoeren onder een zonovergoten hemel. ’s Middags werden alle hongerige maagjes gevuld met frietjes en een (halal) worst. Deze werden door een enthousiaste ploeg gebakken en uitgedeeld. Als dessert aten allen een ijsje. Onze 2,5- tot 6- jarigen beleefden een topdag en de juffen en meester zijn het er volmondig over eens: Dit concept is voor herhaling vatbaar!